(VIDEO) KRALJEVSKI KLUB PREGAZIO GRANADU: Pogledajte pet golova u nevjerovatnoj pobjedi Real Madrida!

Real Madrid ostvario je ubjedljivu pobjedu protiv Granade (5:0) u 17. kolu španske Primere.

Real Madrid je došao u vodstvo u 12. minuti kada je pogodio Karim Benzema na asistenciju Isca. Francuski napadač drugi gol postigao je u 20. minuti. Nije se dugo čekalo na treći gol. Cristiano Ronaldo zatresao je mrežu Granade u 27. minuti.

Kraljevski klub je nastavio tresti mrežu gostiju. Isco je u 31. minuti pogodio za 4.0. Španac je u 37. minuti imao još jednu veliku priliku. Guillermo Ochoa je zaustavio i udarac Luke Modrića u finišu prvog poluvremena.

Odmah na početku drugog dijela utakmice Benzema je imao dobru priliku. Peti pogodak za madridski klub postigao je James Rodriguez. Kraljevski klub je do kraja imao još dvije dobre šanse preko Rodrigueza i Ronalda, ali ostalo je 5:0.